کسب و کار اینترنتی در منزل بدون نیازبه سرمایه( شغل دوم، درآمد اول)

کسب و کار اینترنتی به عنوان شغل دوم یک موضوع بسیار قدیمی است که خیلی از سودجویان با استفاده از این فضا توانستند پول های هنگفتی را با فریب دادن مردم به جیب بزنند و درواقع برای مردم ایران کسب درآمد اینترنتی تبدیل به یک وهم شده و فکر میکنند چنین چیزی واقعیت ندارد.اما باید بگویم که کسب درآمد اینترنتی واقعیت دارد و کسانی هستند که در منزل و حتی بدون داشتن دفتر کار کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کرده و به درآمد خوبی رسیدند.

کسب و کار اینترنتی کمترین زمان را از شما می گیرد و شما می توانید بعنوان شغل دوم به آن نگاه کنید. بطوری که شغل اصلی خود را دارید و زمانی که از محل کارتان به منزل می آیید بسراغ کسب و کار اینترنتی خود بروید. فقط باید تمامی ارکان و تمامی نکات یک کسب و کار اینترنتی را مو به مو بادقت اجرا کنید.

 آموزش کسب درآمد راه های کسب درآمد از اینترنت شغل دوم فروش محتوای دیجیتالی کسب درآمد از اینترنت کسب درآمد از تبلیغات کسب و کار اینترنتی موفق ترین کسب و کارهای اینترنتی

به چه دلیل سراغ آموزش کسب درآمد از اینترنت می رویم؟

کسب درآمد از اینترنت می تواند بعنوان شغل دوم ولی درآمد اول شما باشد. دوست عزیز دقت داشته باشید که یک کسب و کار اینترنتی اگر به درآمد برسد در هر شرایطی مطلوب است. کسب و کار اینترنتی محدود به زمان و مکان و کاربران خاصی نیست. هر شخصی از هر جای دنیا در هر ساعت از شبانه روز با یک جستجو وارد وب سایت شما می شود و از محصولات و خدمات وب سایت شما استفاده می کند و خیلی از مواقع شما هنگام بیدار شدن از خواب متوجه می شوید که شب گذشته چند نفر از وب سایت شما خرید کرده اند.

نگاه شما به موضوع کسب درآمد از اینترنت در منزل، باید راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی بوده و اگر غیر از این باشد نگاه نادرست و اشتباهی است.

در کسب و کار اینترنتی شما تمام تجهیزاتی که لازم دارید یک دستگاه کامپیوتر یا لپ تاپ و یک خط اینترنت پرسرعت است تا بتونید کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید و به کسب درآمد برسید.

آیا برای کسب درآمد از اینترنت به سایت نیاز داریم؟

این سوالی است که در ذهن همه ی دوستان مطرح است و بارها مورد سوال واقع شده و باید در جواب بگویم خیر.در خیلی از کسب و کارهای اینترنتی اصلا سایتی وجود ندارد. کسب و کارهای تلگرامی و اینستاگرامی گاها روزانه درآمد های میلیونی داشته و هیچ سایتی هم ندارد. اما باید بگویم که داشتن یک وب سایت به کسب و کار شما هویت می بخشد و اعتماد کاربران به وب سایت ها بیشتر از شبکه های اجتماعی است و درواقع وب سایت مسیر رسیدن به درآمد از طریق اینترنت را هموار می سازد. طراحی وب سایت نیازی به سرمایه و هزینه ندارد و شما می توانید ارطریق آموزش هایی که به زبان فارسی موجود است یک وب سایت با مدیریت محتوای وردپرس راه اندازی کنید.

راه های کسب درآمد از اینترنت

جهت کسب درآمد از اینترنت راه های زیادی وجود دارد، شما می توانید بر اساس تجربه، توانایی، ایده، موقعیت اجتماعی، موقعیت شغلی و بر اساس هر زمینه ای که در حال حاضر دارید کسب و کار اینترنتی خود را شروع کنید. قرار نیست شما در گام اول یک قدم بسیار بزرگ بردارید. قبل از راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود با دقت به ایده خود فکر کنید و ببینید آیا واقعا مشتریان زیادی منتظر این محصول یا خدمت شما هستند یا خیر! درصورتی که مطمئن شدید که موفق خواهید بود از یک وب سایت کوچک شروع کنید به ارائه خدمات و محصولات خود و بعد از دریافت بازخورد از مشتریان، برای گسترش آن برنامه ریزی کنید. کسب و کارهایی مثل دیجی کالا- اسنپ، در حال حاظر از موفق ترین کسب و کارهای اینترنتی کشور هستند که سالهای زیادی طول کشید تا به این موفقیت رسیدند. پس به یاد داشته باشید برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد از اینترنت باید صبر و حوصله ی زیادی داشته باشید.

۱- کسب درآمد ازفروش کالای فیزیکی از طریق اینترنت

در این روش شما می توانید محصولات فیزیکی را از طریق اینترنت به فروش برسانید. اصلا لازم نیست که انبار داشته باشید و محصولات را از قبل خریداری کنید. فقط کافیست که حوزه فعالیت خود را مشخص کنید و بسراغ تامین کننده های آن کالاها بروید و موجودی و قیمت را هر چند روز چک کنید. می توانید این کسب و کار را با شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و اینستاگرام راه اندازی کنید. می توانید برای این کار وب سایت فروشگاهی مستقل برای خودتان راه اندازی کنید که کسب و کار شما رسمی تر و اعتبارتان بیشتر شود و می توانید در مثلا بامیلو و یا دی جی کالا ثبت نام کنید و بعنوان یک تامین کننده؛ کالاهای خود را در آنجابفروشید.

۲- کسب درآمد از فروش محتوای دیجیتالی

در این روش شما نیاز به کالای فیزیکی ندارید، چرا که محصولات شما بصورت دیجیتالی و دانلود به ازای پرداخت ارائه می شود. در نظر داشته باشید که شما هر چه تعداد محصولات بیشتر ومتنوع تری داشته باشید موفقیت شما بیشتر است. هر فایل با ارزشی دارید می توانید آن را برای فروش بگذارید. فایل هایی مثل : مقاله- تحقیق- فایل لایه باز فتوشاپ- نمونه سوالات دانشگاه- کتاب های دیجیتال- فایل های صوتی و تصویری ارزشمند و… که به کسب درآمد از اینترنت به شما کمک می کند. شما می توانید هم بصورت مستقل وب سایت فروشگاهی محصولات دیجیتالی خود را راه اندازی کنید و هم می توانید در وب سایت ها و مارکت های فروش فایل ثبت نام کنید و فایل های خود را در آن وب سایت ها بفروش برسانید.

۳- کسب درآمد از فری لنسرینگ یا کار آزاد

در این روش شما نیاز به وب سایت ندارید، فقط کافیست بر اساس مهارتی که دارید از جاهای مختلف پروژه دریافت کنید و دورکاری کنید. مهارت شما ممکن است تایپ کامپیوتری- ترجمه متون- طراحی گرافیک- برنامه نویسی و طراحی سایت و … باشد. وب سایت هایی مثل پونیشا وجود دارند که در آنجا افراد زیادی پروژه هایشان را برون سپاری کرده اند.

 کسب درآمد از اینترنت کسب و کار اینترنتی آموزش کسب درآمد راه های کسب درآمد از اینترنت فروش محتوای دیجیتالی کسب درآمد از تبلیغات موفق ترین کسب و کارهای اینترنتی شغل دوم

۴- کسب درآمد از طریق تولید محتوای آموزشی

در این روش شما می توانید محتوای آموزشی بصورت فایل های صوتی- تصویری و یا فایل های متنی آماده کنید و آنها را از طریق اینترنت بفروش برسانید. جهت فروش این فایل ها شما می توانید برای خود یک وب سایت مستقل طراحی کنید و محصولات آموزشی خود را در دسته بندی های مختلف به مشتریانتان ارائه کنید.

۵- کسب درآمد از تبلیغات

خیلی از افراد به دنبال کسب درآمد اینترنتی ازطریق تبلیغات هستند. درآمد این کار بسیار زیاد است ولی هزینه های زیادی را باید در طی چندین ماه انجام دهید تا وب سایت شما یک وب سایت پر بازدید شود تا بتوانید تبلیغات در آن درج کنید. درج بنر تبلیغاتی و رپورتاژ آگهی از انواع تبلیغات در وب سایت ها هستند. برای این کار باید یک وب سایت خبری یا مجله ای در شاخه ای مشخص بزنید و در آن شاخه مشخص، یا خودتان تولید محتوا انجام دهید یا نویسنده های متعدد حرفه ای جذب کنید تا برای وب سایت شما محتوا تولید کنند. بعد از گذشت چندین ماه که وب سایت شما از ترافیک مطلوبی برخوردارشد می توانید برای جذب تبلیغات اقدام کنید. ناگفته نماند رنک الکسای وب سایت شما حتما باید زیر ۱۰۰۰ ایران باشد.

تصویر زیر بخشی از جایگاه های تبلیغاتی وب سایت زومیت می باشد:

 کسب درآمد از اینترنت کسب و کار اینترنتی آموزش کسب درآمد راه های کسب درآمد از اینترنت فروش محتوای دیجیتالی کسب درآمد از تبلیغات موفق ترین کسب و کارهای اینترنتی شغل دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید