سرمایه لازم برای راه اندازی کسب و کاراینترنتی

راه اندازی کسب و کاراینترنتی چه میزان سرمایه لازم دارد و از چه راه هایی میتوان این میزان سرمایه را تامین کرد؟بسیاری از افرادی که قصد راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی را دارند به این موضوع فکر میکنند که راه اندازی کسب و کار اینترنتی نیاز به سرمایه ی زیادی دارد، در صورتیکه اصلا اینطور نیست.

وب سایت هایی مثل آپارات ، دیجی کالا و ورزش۳ که در حال حاضر جزو بهترین و پربازدیدترین وب سایت های ایرانی هستند خود گواه این موضوع هستند که راه اندازی کسب و کار اینترنتی سرمایه زیادی لازم ندارد.

تمامی این ۳ وب سایت و مابقی وب سایت های موفق برای شروع با حداقل سرمایه وب سایت خود را راه اندایز کردند و بعد از پشتکار و انسجام در کارشان پیشرفت کردند.

 راه اندازی کسب و کاراینترنتی سرمایه برای کسب و کار اینترنتی شروع کسب و کار اینترنتی کسب و کار اینترنتی

هزینه های راه اندازی کسب و کاراینترنتی

در درجه ی اول باید درنظر بگیریم که چه نوع کسب و کاری را میخواهیم راه اندازی کنیم.

بسته به نوع کسب و کار، هزینه های راه اندازی آن هم تغییر میکند.بعنوان مثال برای راه اندازی یک وب سایت محتوا محور و آموزش تنها هزینه ای که باید کرد خرید هاست و دامنه و طراحی سایت است که اگر شما در بحث طراحی سایت توانایی داشته باشید و یا بتوانید با آموزش های ما بدون یک خط کد نویسی وب سایت طراحی کنید ، فقط باید هزینه ی هاست و دامنه را بدهید و شروع به تولید محتوا کنید.

اما اگر قصد راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی مثل دیجی کالا را دارید باید هزینه بیشتری کنید ، مثل جدب نیروی کار ، هزینه بسته بندی کالاها ، هزینه خرید اقلام و انبارداری و … .یا اگر قصد راه اندازی یک خدمت تحت وب را دارید باید هزینه دفتر کار ، هزینه تبلیغات و … را انجام دهید.

  تبلیغات متنی

مدنظر داشته باشید که راه اندازی کسب و کاراینترنتی خود را از یک مدل کوچک و کم هزینه شروع کنید و بعد از دریافت بازخورد از جانب مشتریان و کاربران همان قسمت را تقویت کنید و گسترش دهید.به هیچ وجه از یه مدل بزرگ شروع نکنید که احتمال شکست در این استارت آپ ها زیاد است.

کسب و کاراینترنتی سرمایه مورد نیاز برای کار اینترنتی کسب درآمد در اینترنت درآمد دیجی کالا فروشگاه اینترنتی فریلنسرها فیلنسر کیست؟

 

تامین سرمایه لازم جهت راه اندازی کسب و کاراینترنتی

همانطور که گفته شد برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی نیاز به سرمایه دارید و بسته به نوع کسب و کار ، هزینه راه اندازی آن هم کم و زیاد است.

حتما تو ذهنتون میگید این هزینه به چه شکل تامین بشه و چجوری پول هاست و دامنه و طراحی سایت رو جور کنیم. من به این سوال شما پاسخ منطقی می دهم.

کسب و کار اینترنتی سرمایه مورد نیاز برای کار اینترنتی کسب درآمد در اینترنت درآمد دیجی کالا فروشگاه اینترنتی فریلنسرها فیلنسر کیست؟

۱- روش اول : فریلنسرینگ (کار آزاد)

در این روش شما می توانید با مهارت هایی که دارید کسب درآمد کنید و سرمایه ی مورد نیاز برای راه اندای کسب و کاراینترنتی خود را تامین کنید.

فریلنسرینگ یا کار آزاد مختص کسانی است که دارای مهارتی هستند که می توانند دورکاری کنند.در پایین به چند نومونه از این مهارت اشاره می کنیم :

  • ترجمه زبان
  • نویسندگی وب سایت
  • طراحی وب سایت
  • برنامه نویسی
  • طراحی گرافیکی
  • خدمات تایپ
  • خدمات مشاوره
  • و …

۲- روش دوم : کار فیزیکی در بازار سنتی

شما دوست عزیز باید در نظر داشته باشی که رسیدن به موفقیت در هر شرایطی سخت و دشوار است.با شغل های سنتی و فیزیکی میتوانید سرمایه ی لازم جهت راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود را تامین کنید.

  تبلیغات همسان یا محتوایی Native

همیشه یادتان باشد که کار عار نیست. و در هر زمینه که مشغول به کار هستید (حتی در پایین ترین سطح اجنماعی) نباید از کارتون خجالت بکشید. و همیشه به کارتون افتخار کنید و بفکر پیشرفت در کار و زندگی باشید.

کسی که بیکار است و به بهانه های مختلف از انجام هرگونه کاری سر پس میزند باید خجالت بکشد که در آینده ی خود را با این کار سیاه میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید