سایت دیوار یکی از بزرگترین کسب و کارهای ایران بشمار می رود. رسالت این وب سایت درج نیازمندی ها می باشد. با توجه به نیاز آن زمان و اینکه سرویس تحت وب مناسبی برای درج آگهی ها وجود نداشت وب سایت دیوار یکی از سایت هایی بود که پا به میدان گذاشت و وارد این عرصه شد. در این مقاله قصد داریم در مورد موفقیت و دلایل موفقیت این وب سایت که در حال حاضر یکی از موفق ترین کسب و کارهای اینترنتی ایران بشمار می رود صحبت کنیم.

دلایل موفقیت وب سایت دیوار

ثبت آگهی بدون نیاز به ثبت نام

در آن زمان که وب سایت دیوار شروع به فعالیت کرد، وب سایت هایی زیادی در زمینه ی نیازمندی ها وجود نداشت ولی همان تعداد سایت ها پروسه ی طولانی برای درج آگهی داشتند. باید اول ثبت نام صورت میگرفت و سپس ثبت نام حساب کاربری تائید می شد و بعد کاربر میتوانست آگهی خود را در آن سایت ها درج کند اما وب سایت دیوار با راحت کردن این پروسه؛ راه فراری برای کاربران نگذاشت و روند درج آگهی را تا آنجا که می توانست ساده کرد. فقط از کاربران نام و نام خانوادگی و شماره تماس آنها را میگرفت و حتی این کار را در انتهای آگهی انجام می داد. یعنی اجازه می داد اول کاربر آگهی را درج کند و در آخرین مرحله از کاربر اطلاعات میگرفت.

درج آگهی رایگان

یکی دیگر از ضعف هایی که وب سایت های درج آگهی داشتند این بود که از کاربران هزینه های زیادی جهت درج آگهی می گرفتند و کاربر برای قراردادن آگهی خود در یک جایگاه مناسب در سایت باید هزینه ی زیادی پرداخت می کرد و وب سایت دیوار با آنالیز مناسب این گزینه را در نظر گرفت و بطور کلی درج آگهی را در این وب سایت رایگان اعلام کرد و همه ی کاربران می توانند در این وب سایت بصورت رایگان آگهی درج کنند.

بیشتر بخوانید :
تبلیغات نصب اپلیکیشن

ساخت نسخه ی اپلیکیشن موبایل دیوار

زمانی که سیستم عامل اندروید به بازار آمد و کاربران استقبال زیادی از آن کردند، تیم وب سایت دیوار آرام ننشست و همراه با تکنولوژی روز دنیا همگام شد و از نسخه ی موبایلی خود در پلتفرم های اندروید و IOS رونمایی کرد. ساخت اپلیکیشن موبایلی فاصله ی زیادی بین وب سایت دیوار و سایر وب سایت های نیازمندی ایجاد کرد. با این اوصاف یک سوال ذهن شما را به خود مشغول کرده که درآمد سایت دیوار از کجاست؟ در پاراگراف بعدی شما را با مدل های درآمدی این کسب و کار موفق آشنا خواهم کرد.

کسب درآمد از اینترنت ، آموزش کسب درآمد از اینترنت ، کسب درآمد اینترنتی ، راه اندازی کسب و کار اینترنتی

درآمد وب سایت دیوار از کجاست؟

همانطور که گفته بودم درج آگهی در سایت دیوار کاملا رایگان می باشد. پس حتما می پرسید درآمدش از کجاست؟ باید به شما دوستان عزیز عرض کنم که درج آگهی در سایت دیوار بطور کلی رایگان است، اما دیوار استراتژی جالبی برای درآمدزایی دارد و آن هم امکاناتی است که بعد از درج آگهی به کاربرانش می دهد. یعنی در ابتدا به کاربران اجازه می دهد تا آگهی خود را بطور کاملا رایگان درج کنند و بعد از درج آگهی به آنها پیشنهاد های ویژه می دهد.این امکانات ویژه عبارتند از:

نردبان

از آنجایی که روزانه تعداد زیادی آگهی در دیوار ثبت می شود، آگهی شما ممکن است در صفحات بعدی قرار گیرد و نردبان دیوار این امکان را می دهد که آگهی شما در راس همه ی آگهی ها در سایت دیوار قرار بگیرد.

ثبت آگهی فوری

با قبول کردن این گزینه و پرداخت هزینه ی مربوط به آن؛ آگهی شما برچسب فوری می گیرد و به همه ی کاربران می فهماند که آگهی شما فوری است و با سایر آگهی ها متفاوت است.

بیشتر بخوانید :
تبلیغات متنی

درج لینک وب سایت

اگر قصد تبلیغ وب سایت خود را در سایت دیوار دارید و یا قصد درج آگهی ای را دارید که مربوط به یک وب سایت است و باید حتما لینک وب سایت خود را در آن آگهی درج کنید، دیوار با دریافت مبلغی هزینه این امکان را در اختیار شما قرار می دهد.

تمدید آگهی

آگهی ها در دیوار بعد از یک ماه حذف می شوند و شما جهت تمدید آن باید هزینه ی ناچیزی به دیوار پرداخت کنید تا تمدید شود و در سایت بماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید