قانون پرداخت بها تنها نقطه ی جدایی میان انسان های معمولی و خاص

این مقاله را به اشتراک بگذارید :

همه می‌دانیم که برای رسیدن به هر خواسته و آرزویی و یا موفق شدن در هر زمینه ای علاوه بر تلاش فراوان باید بهایی را بابت آن پرداخت کنیم. این بها برای هر فرد با توجه به شرایط و خواسته اش متفاوت خواهد بود. در ادامه این مقاله همراه ما با معرفی قانون پرداخت بها باشید.

برای خواندن این مقاله فقط باید ۵ دقیقه از زمان ارزشمند خود را اختصاص دهید.

عنوان های مهم در این مقاله:

تعریف قانون پرداخت بها

این قانون به این معناست که برای به دست آوردن هر چیزی در زندگی باید بهای آن را پرداخت کنید و بهای هر چیزی با چیز دیگری تفاوت دارد. نکته اینجاست که بها همیشه به معنی هزینه مالی نیست و حتی در بسیاری از موارد هزینه روحی و روانی است. به عنوان مثال فردی را تصور کنید که برای آزمون ورودی دانشگاه به طور مداوم تلاش می‌ کند و از تمام تفریحات و میهمانی‌ ها و … دست می‌ کشد تا بتواند در دانشگاه مورد علاقه اش قبول شود. در مقابل فرد دیگر هیچ تلاشی برای آزمون نکرده و به تمام تفریحات و انجام کارهای مختلف مشغول است. مسلما فرد اول توانسته با پرداخت بهای موفقیت که دست کشیدن از تفریحات یا خواب کمتر بود به موفقیتی که در آرزویش بوده برسد اما فرد دوم هیچ موفقیتی بدست نخواهد آورد. این فقط یک مثال کوچک از دنیای واقعی است. هر چیزی بهایی دارد و نمی‌ توان انتظار داشت که بدون پرداخت آن به چیزی که می‌ خواهید برسید.

بهای خواسته به جای بهانه

یک جمله معروف است که می گوید خوشبختی را به بها می دهند، نه به بهانه! بهانه برای افرادی است که مدام غبطه می‌ خورند که اگر فلان شرایط مهیا بود، فلان کار را انجام می دادند. این افراد هرگز به چیزی که می‌ خواهند دست پیدا نمی کنند زیرا بهانه‌ آن‌ ها سر راهشان قرار گرفته و سد راهشان می شود تا نتوانند فرصت‌ های رسیدن به موفقیت را ببینند. پس اگر واقعا می خواهید تغییری در زندگی‌ خود ایجاد کنید بهتر است دست از بهانه‌ هایتان کشیده و بهای موفقیت را پرداخت نمایید. اگر کمی مقاومت از خود نشان داده و از نقطه امن‌ خود خارج شوید، به خواسته های خود خواهید رسید زیرا بهای آن را پرداخت کرده‌ اید.

بیشتر بخوانید :
قانون جذب چیست ؟

قانون پرداخت بها ، مرز میان انسان های معمولی و خاص

انسان های معمولی حاضر به پرداخت بها برای موفقیت هایشان نیستند اما در عوض افراد خاص می دانند که اگر این بها را نپردازند کائنات به آن ها اجازه ورود به دنیای موفقیت را نداده و نمی گذارد مدار ما تغییر کند و به مدار ثروت و سلامتی برویم. از امروز هر خواسته جدیدی در ذهنتان به وجود آمد را بنویسید به عنوان مثال بنویسید که برای رسیدن به این خواسته چه بهایی را باید پرداخت کنید و در مقابل آن سوال جواب هایتان را لیست کنید. هر آرزو و هدفی بهای خاصی دارد که باید آن را پرداخت کنید. شما تا به الان چه بهایی برای رسیدن به خواسته هایتان پرداخت کرده اید؟

امیدوارم قانون پرداخت بها را با جدیت پی گیری کرده و آن را باور کنید. و بدانید بدون پرداخت بها؛ هیچ چیز به کسی داده نمی شود.

می توانید به اینستاگرام دکتر ارمیا آقاسی مراجعه و ویدئو قانون پرداخت بها را مشاهده و یا در اپلیکیشن گروه تحقیق و آموزش کارنو، ثبت نام نموده و از خدمات، دوره ها، سابلیمینال ها و… این مجموعه استفاده نمایید. ما برای اینکه به موفقیت و ثروت برسید همواره و به صورت تضمینی در کنارتان خواهیم بود.

 

منبع : گروه تحقیق و آموزش کارنو

راهکارهایی تضمینی برای درمان سایه درون یا سایه شخصیتی
رسیدن به خواسته ها با تمرکز بر روی قانون توجه در کائنات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

ویدئوی جذب سلامتی

فهرست